Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

13. srpna 2008

25. srpna 2009 v 14:21 |  Svěřuji se
Zdravím všechny zbloudilé, i ty nezbloudilé (:D).
Včera jsem byla s taťkou na výletě. Tedy, pro něj na pracovním výletě:D Jel rozvážet zboží do Čech. Projeli jsme Prahu, Karlovy Vary, Liberec a nějaký tx malý dědinky. Kdybych nemusela vstávat ve 4 ráno, užila bych si to ještě víc, ale jelikož jsem ve 4 opravdu vstávala a jinak byla vzhůru už od tří, načež jsem ještě ke všemu šla spát kolem jedenácti, byla jsem celkem na umření:D
Docela byla i sranda. Naladili jsme v rádiu Evropu dvě, kde zrovna hlásali, že hrají ty největší hity. Začaly hrát ukázky písniček od September, Enriqua a dalších a já prostě řekla, že si na Enriqua počkám, i kdyby ho měli hrát ve 12 v noci:D Hráli ho až asi za půl hodiny, ale ta písnička je prostě tak skvělá, že mi to bylo úplně jedno:D Podle mně byla mo krátká a tak jsem neváhala vytáhnout mobil a pustit si všechny písničky od Enriqua co v něm mám:D A taky pár minut (No, pár...) znělý autem tóny The tired of being sorry, Can you hear me, Ring my Bells, Do you know, Dimelo a Amigo Vurnelabre (Tohle nevím, zda mám dobře napsané). Ne, že by to někomu vadilo:D Jen jsem byla středem tátova posměchu, že jsem jako mamka:D (Já mu to neberu :D). Odkud ví, že mamka zbožňuje Enriqua, když jsou rozvedení? (Ne mamka se Enriquem, ale tata s mamkou:D) No přece ode mně:D Sojka Bonzačka:D (To bylo ve Scooby Doo:D "Ty nejsi vrána, ty jsi sojka Bonzačka!" :D)
Dnesjsem byla ve městě roznýst Avon a rozhodla jsem se, že s sebou vezmu i svou drahou polovičku Gastona:D Nebudu popírat, že jsem si na sebe ušila bič... Jednu chvíli se mu chtělo jít, pak ne... Potkala jsem dvě spolužačky. Celkem jsme pokecaly a domluvily se, že se uvidíme na zábavě v sobotu, která je ve vesnici kousek od města. máme tam chatu, takže tam můžu přespat a nemusím si lámat hlavu s odvozem:D
Teď ještě musím zajít pro papriky a rajčata k babičce (Nevlastná taťka dělá, jakobych snad vzadu na zahradě to samé nepěstovali my!). Evidentně nemám na vybranou, takže už se pakuju, abych byla doma dřív než on a nedostala sprda xD.
Mno, mějte se tu krásně:)

P.S.: Andie zavedla vlnu přesunu:D Tyruška se nám také stěhuje na blogspot.com :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama