Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

16. dubna 2009

25. srpna 2009 v 15:02 |  Svěřuji se
Já vím, že jsem se dlouho neozvala, ale nějak jsem se dávala dohromady a navíc se nic závratného nestalo. Dnešek je... no, říká se, že jsem před sedmnácti lety poprvé vykoukla na tento skvělý svět. Asi to tak bude:) Musím vám říct, že nejvíce mě vždycky potěší kytky od dědečka. Letos mi koupil jednu vázanou a pak mi v parku natrhal zlatý déšť a pak ještě něco do toho. Udělal mi tím obrovskou radost. Taky mi napsala sppousta lidí. Ať už přes icq nebo smskou, prostě je milý, když si vzpomenou... Asi jsem tady chtěla mít něco napsané, když je tenhle významný den nebo co... Páni, sedmnáct, kdo by to řekl? Mějte se krásně:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama