Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

21. ledna 2009

25. srpna 2009 v 14:55 |  Svěřuji se
Moc tady nejsem, já vím. Ale snad i vy chápete, že škola je přednější a já toho teď opravdu měla hodně. Povedlo se mi srazit matiku na trojku, za což jsem vděčná jedné skvělé kámošce maminky, které tímto moc děkuji.
Už je vyloženě unavující psát sem o tom, co se u nás děje. Ví to už jedině Tyruška, která je ochotná vždycky mi naslouchat. Nebudu vás tím zatěžovat, protože stejně znám to "Jedním uchem dovnitř a druhým ven" :)
Už nějakou dobu se kopu k tomu napsat sem nějaké pokračování k některé z kapitolovek a budu strašně šťastná, až se k tomu dostanu, což by mohlo být, řekněme, někdy ke konci týdne:)
Poslední dobou hodně poslouchám píseň I still believe od Hayden Panettiere. Je pohodová a moc krásná, takže kdyby někdo chtěl vědět jaké tóny se linou mým pokojem, špu na youtubko.
Doma skoro vůbec nejsem. Lítám od čerta k ďáblu, ze školy k babičce. Pomáhá mi to zvládat situaci. Pár dní už ze mně lítaj slova, za který nejsem ráda a tak se snažím to omezovat, jak se dá...
No, doufám, že už máte pololetní stresy za sebou a že jste je zvládli na výbornou:) Mějte se krásně a věřte:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama