Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

21. září 2008

25. srpna 2009 v 14:32 |  Svěřuji se
Včera jsem dočetla Zatmění, jak už jste byli informováni.
S bratrem jsme měli ze včerejška na dnešek přespat u babičky.
Babička s dědou navrhli, že by nás vzali do Šumperka, kde má babička tatínka. Hrozně ráda tam jezdím. Obdivuji chytré lidi a pradědeček je jedním z nich. Býval profesor a jeho syn je také profesor v Praze. Pořád jezdí po světě a za chvíli pomalu nebude místo, které by nenavštívil.
Dá se s nimi povídat opravdu o všem. Není to ten typ starších lidí, kterří se ptají: "Tak co, už máš nějakého toho nápadníka?". Ne, oni se zeptají, jaký mám názor na to či ono. Jaké jsem poslední dobou četla knihy nebo jakcí jsou učitelé na škole, jestli jsem s nimi spokojená atd.
Jenže tentokrát jsem k nim jet nemohla. Zabránila mi v tom nemoc, které se ne a ne zbavit. Bylo mi to docela líto. Jenže, co se dalo dělat. Bráška nasedl do auta společně s dědou a babičkou a já mohla zalíst tak maximálně do postele a čekat, až mi mamča donese hrnek zeleného citronového čaje (Ten mi poslední dobou docela chutná... asi to bude tou rýmou:D). Den jsem nějak přežila (Nějak? Zatmění :D) a veče už se k babičce chystala. Tam jsem taky ráda, což je docela poznat. Trávím u nich většinu svého času...
Krom cukroví a dobré nálady (Od pradědy se nedá přijet jinak, než s dobrou náladou) přivezli i slušnou hromádku knih. Celá mamčina rodina ráda čte a já konečně vím, po kom to mám:) No, mně pradědeček poslal mimo Esmeraldy (Omlouvám se, ale ta skončila na poličce a vyndám ji z tama, až budu mít jooo velkou krizi v nedostatku čtení, to už budu muset mít přečtený všechen bulvár a tomu podobné) také nějakou romantiku od Lenky Lanczové a menší knihu od Carolyn Keeneové. O té jsem sylšela poprvé. Takže jsem "Nancy Drew: Nehoda nebo vražda (Trošku odpuzující název pro typy, jako já, ale článek na poslední stránce je opravdu docela poutavý) popadla a dala se do čtení.
Zatím mám za sebou pár stránek, ale dívky, které hrají hlavní roli zbožňují mrtvého countryzpěváka Cutise Taylora. Je docela příjemné číst něco jiného, kde se neobjevují zmínky o "úžasné" Britney Spears a o tom, jak se Jess stala popovou hvězdou a na vrchol ji vyzdvyhl hit "Gumová žvýkačka" (Tohle jsem si vymyslela, ovšem knihu na takové téma jsem opravdu četla - PopPrincezna nebo tak něco). Uvidíme, jak se to vyvine, jestli knihu dočtu nebo ne... Ale určitě je to změna:)
Omlouvám se, jetstli vás článek nudil, jenže mi došla inspirace na nějaké další a tak přišel v úvahu jedině Diary:) Mějte se krásně:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama