Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

22. února 2009

25. srpna 2009 v 14:59 |  Svěřuji se
It's hard to believe that it came to this

You paralysed my body with a poison kiss
For 40 days and nights I was chained to your bed
You thought that was the end of the story

Then something inside me called freedom came alive

Living in a world without you...
Dnes má děda narozeniny. Vlastně si to všichni jen myslíme :D. V rodném listě má uveden 20. únor. Ale podle jeho matky to bylo 22. Takže možná žije ve lži:D. Koupila jsem mu dvě CD; Abba - The Best Off a Pavla Nováka. Měl radost, z čehož jsem měla radost i já, jelikož u toho stojanu se všemi těmi CD jsem stála pěkně dlouho a mou kamarádku to stálo hodně nervů. Přežila a já koneckonců taky:)
Včera jsme se z Prahy vrátili kolem šesté hodiny večer a já, šťastná, že už můžu být někde jinde s někým jiným, jsem utíkala k babičce xD. V Brně totiž opět byla hádka. Nějak jsem si nemohla vybrat nic k jídlu, v čemž byl samozřejmě problém. prostě se nemohlo počkat o dvě minuty déle. A ten dotyčný nějak nemohl pochopit, že i když jsem kolikrát nervák a děsně netrpělivá, tak všechno jde udělat v klidu.
Dnes to ovšem pokračovalo. I když my jen diskutovali. Nedocházelo mu, že mi propojení foťáku s televizí nešlo, když jsem to kdysi zkoušela. A musel to zkusit sám. Výsledek? Neuspěl, stejně jako já. Ale říct si nedá. Má cenu se ještě snažit? Odpověď: Nemá.
A čím že se já poslední dobou bavím? Hlavně dočítáním Eldesta a psaním příběhu pro Andie, na kterým si, musím se přiznat, dávám opravdu záležet. Ale na konečné podobě se to stejně moc nepodepíše :D. Podle všeho bych tyhle činnosti měla hodit za hlavu a učit se matiku. No jo, měla, ale donuťte mě k tomu někdo.
Přemýšlím, co dál bych vám ještě sdělila. Snad, že jsem ráda, že moje písemka z účetnictví byla ohodnocena známkou 2-, což je úspěch, jelikož mi můj vnitří hlas napovídal, že lepší známka jak 4 to nebude. Miluju, když se v těhle tvrzeních pletu. Ale moc často se to nestává. A hlavně v matice ne.
Takže, o mně už za poslední týden víte vše podstatné, takže já budu končit a kochat se poslechem CD Black Roses. Mějte se krásně:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama