Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

23. prosince 2008

25. srpna 2009 v 14:45 |  Svěřuji se
Ani má nálada, ani počasí venku nenasvědčuje tomu, že je den před štědrým večerem. Ale co už. Nezbývá nám nic jiného, než se s tím vypořádat. Proč jsem tady? Jednak z důvodu, že jsem tady dlouho nebyla xD a taky proto, abych vám popřála:)
Vánoce mám od malička ráda. Vždycky si je užívám na plno. Naučila jsem se nebývat doma, ale raději jít ven. Dříve s rodinou, ale častěji s dědou a teď už spíše s Tyruškou a dědou xD Takže tady je mé první přání pro vás: Užijte si Štědrý den tak, jako žádný jiný. Neseďte doma, nesnažte se sepsat nějakou kapitolu (speciálně určeno pro Lirael), raději se seberte a opravdu jděte se svými přáteli ven. Zabijete tak čekání na večer a nervozitu z toho, co na vás pod stromečkem čeká.
Když si celá rodina kolem šesté sedneme ke stolu, taťka povstane, v ruce má sklenici s vínem a začne říkat, jak je rád, že jsme se tu všichni sešli. Přeji vám, aby jste se ivy všichni sešli se svými rodinami, usmívali se na sebe a měli radost ze života. A nejen v ten Štědrý den.
Poté přijde večeře. Dávejte si pozor, ať vám nezaskočí (třeba kůstka xD i když jsem si víc, než jistá, že polovina z vás kapra nejí) a ještě se porozhlédněte, jestli pod talířem nenaleznete šupinku. Tu si pro vaše dobro uschovejte a snad vám přinese štěstí:)
Rozbalování dárků je snad nejkrásnější na celém dni. Pro děti, že dostanou vytouženou hračku a pro rodiče, že vidí v dětských očích jiskry, radost a slyší jen smích. Věřím, že ať už pod živým stromečkem nebo pod umělým najdete vše, o čem jste snili:)
A pak už jen zbytek roku a začátek toho nového. Nezapomeňte, jak na Nový rok, tak po celý rok. Přeji vám, aby jste si v něm užili více zábavy, poznali více skvělých lidí a našli lásku, ať už bude darovaná od kohokoliv. Doufám, už i kvůli mé rodině a mým blízkým, že ten příští rok bude krásnější a přinese více radostných událostí, než ten minulý:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama