Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

27. ledna 2009

25. srpna 2009 v 14:55 |  Svěřuji se
Tak mě teď napadlo zkontrolovat si datum u předešlého zápisu do deníku. Zřejmě vás nechalo chladnými, že v letopočtu se místo devítky nachází osmička, protože na to nikdo neupozornil. nebo jste snad tak škodolibí, že se mi budete tiše posmívat za rohem? :D Jste neuvěřitelní! :D Ihned, jak tohle dopíšu, jdu to změnit, jasné? :D
Tak a teď k mým myšlenkám :D
Na únavě a mlčení je fajn, že lidé si domyslí, jak vám zřejmě není špatně a nechají vás na pokoji. Hodinu jsem v pokoji, s propiskou v ruce, ešitem na klíně a za celou hodinu mě akorát přijde pozdravit on a o půl hodiny později s úsměvem na tváři babička. A zeptá se, zda je mi lépe. Je mi fajn. Ne, jak bych chtěla, ale ujde to, babi. Řekla jsem, že žiju. Nemusí vědět všechno, ne? A navíc, alespoň můžu odpočívat:)
Chtěla bych poděkovat Amy, která přišla s nápadem napsat něco na No Fear od The Rasmus. Opravdu jsem si překlad stáhla, vytiskla, zahrabala do postele, pustila mix písniček, nacházejících se v mém počítači a dala se do psaní. Za chvíli bylo vše hotové a já přes srdce přenesla i to, že opět jde o smutný příběh o špatném chování rodičů. Pročpak mi to stále přichází na mysl? Ne vážně, myslím, že tentokrát jde pouze o nápad, žádný osobní důvod v tom není.
Jak říkám, dopsané už to je, teď vše akorát musím přepsat do wordu a následně zveřejnit tady. Modlím se, aby se vám obsah líbil... Protože teď mi psaní fakt dvakrát nejde. Ale vyhrabu se z toho, předpokládám. Tyhle stavy přes zimu mívám. Nikde žádné slunce, jen ten studený sníh. Neříkám, že mi to letos vadí. Kupodivu ani moc ne. Ale léto budu vítat s otevřenou náručí. Mám v plánu o letních prázdninách někam odjet. Požádat dědu, snad možná i taťku (vlastního xD). Nebo pojedu s sama? Uvidíme, myslím, že někdo, kdo mi bude chtít dělat společnost , se najde, viď, Tyruško? Halvně vypadnout odsud. Z tohoto domu, města. Pryč.
O víkendu se u nás v zapadákově hraje Stmívání. A to je celkem brzo, vlastně dva měsíce po premiéře? Někdy s k nám novinky nedostanou vůbec. Viz. Sweeney Todd. Jsme s Tyruškou domluvené s pár lidma, z čehož vyjde asi jen jeden :D. Ale vzhledem k tomu, jaká byla sobotní zábava předpokládám, že tahle dívčina bude vítaná. Bývalá spolužačka a navíc úžasná holka, kamarádka a děsně chytrý stvoření. Obklopuji se samými chytrými tvory, aby zakryli mé nevědomosti :D.
Takže, půjdu změnit to datum, vlastně letopočet a valím hrát všem na city, jak je mi špatně:) Užijte si dnešní večer.
P.S.: Stále čekám na vaše návrhy ohledně Songfic:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama