Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

8. července 2009 - Už jsem fakt velká holka.

25. srpna 2009 v 15:05 |  Svěřuji se
Stejně jako spousta lidí v tomhle období, i já odjíždím na týdenní dovolenou k moři. V pátek odjíždíme do Prahy, kde se, tedy pokud někdo bude chtít, máme možnost vyspat u známých (ke kterým také jedu o týden a pár dní později a strávím u nich dvacet dní...) a v sobotu ve dvě hodiny ráno už nás očekávají na letišti. Tedy, pochybuji, že nás tam bude někdo očekávat a říkat, jak strašně rád nás poznává, ale tedy ve čtyři ráno odlétáme směr Turecko, teplo, moře, prostě nádhera. Strašně moc se těším, už mě to počasí nejen u nás ve středu Evropy vážně leze krkem. Už druhý den plánuju co do svého zbrusu nového kufru s kolečkama, na který jsem mimochodem hrozně pyšná, páč je to znamení, že už jsem fakt velká holka:D, dám. Mám nějaké to nové oblečení, které se tady nosit nedá, jelikož bych v něm umrzla, taky spousta zbytečností (podle mužských), které my holky k životu potřebujeme stejně jako vodu. Jednou se mě dědeček zeptal, co bychom my ženský dělaly, kdyby se začali malovat i chlapi. prej by si nás nikdo nevšiml:D Potom také nějakou tu knihu, blok, deník, do kterého budu popisovat každý den (kecám, beztak se mi nebude chtít sedět u toho každý večer), ze dvě tužky a mám zaplněnou polovinu kufru (... na kolečkách, který dokazuje, že už jsem fakt velká holka), ale můj vnitřní instinkt (který vážně nikdy neříkal pravdu) mi říká, že se mi tam stejně polovina věcí nevleze. Samozřejmě nesmím zapomenout mé pravé ruky, což znamená mé tři tidlifóny, foťák, mp4 (do které jsem včera od půl desáté večer do půl jedné do rána nahrávala písničky), nabíjčeky a už mě nic nenapadá. Kdyby někomu v hlavě svitlo a zpomnenul si na nějakou nezbytnou věc, kterou jsem zapomněla napsat, okamžitě křičte, piště, prostě mi to oznamte. Určitě tady bude seznamů, jak do obchodu, protože já teď vzpomínám, takže kdybych měla vedle sebe kufr (... na kolečkách, který dokazuje, že už jsem fakt velká holka) a balila, určitě bych napsala spoustu dalších věcí...
Tímto jsem vám samozřejmě chtěla nenápadně naznačit, že tady po celých sedm dní nebudu a že to tu upadne do zapomnění. Mého, samozřejmě. Už se nemůžu dočkat, až si od internetu odpočinu. Ale také se těším na to, až vám celou dovolenou budu popisovat, ukazovat fotky a vzpomínat. Píšu už dnes, jelikož zítra budeme, ne celý den, ale většinu, balit a já budu mít dost práce s loučením a bůhví, čím ještě, takže by asi nezbyl čas na oznamování vám, kteří jste mou oporou tady na blogu:)
Takže, mí drazí interneťané (xD) mějte se tu krásně, užívejte si toho "letního počasí" já odlétám za lepším (tedy doufám) a vám se jen potichu směju :D. Ne, opravdu, užívejte všech dní, kterých můžete, v září budeme vzpomínat, jak i to deštivé volno bylo úžasné. Loučím se s vámi a za týden a pár dní nashledanou:-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama