Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

9. prosince 2008

25. srpna 2009 v 14:44 |  Svěřuji se
POE dopadla dobře. A to doslova. Mám za tři a až ve škole jsem zjistila, že učivo, ze kterého se písemka psala vlastně v sešitě mám. No jo, chybička se vbloudila.
Poslední dny mi dochází sposuta věcí. Dnes to byla ta, že se lidé mění čím dál tím víc... Holku, kterou jsem naposledy viděla před třemi lety se změnila k nepoznání a to tak, že jsem si ani neuvědomila, že s ní znovu chodím na stejnou školu. Popisovat její změnu by bylo... nevhodné. Ale byla jsem z toho opravdu překvapená. Vlastně mi nikoho ani nepřipomínala, prostě jako bych ji viděla poprvé v životě... No, už to tak bude...
Už od neděle plánuju, co budu dělat o víkendu (Nic nenechávám na poslední chvíli xD). A dnes padl verdikt. Tyruška by chtěla vidět Stmívání (Chtěla, že jo??? :D) a kamrádka ze školy taky, tak jsme si řekly, že v sobotu zajedeme do Zlína a film shlédnem. A říkám vám, mně vůbec nevadí, že to uvidím podruhé.
Už teď se těším, prostě se té závislosti nezbavím. Nepředpokládám, že někdo kromě Lirael viděl obal pokračování Stmívání, Rozbřesku, takže si tady pěkně zanadávám. Žlutý?! Nesnáším žlutou. Žlutá je... Žlutá. Stejně jako oranžová. Hlavně určitý odstíny. Nemáte tušení o čem tady melu. Nevadí. Tohle k životu nepotřebujete;)
Nevím, jestli jsem vám psala o tom, že jsem byla v pátek v Olomouci na vánočních trzích. Bylo to tam nádherné. Krásný vánoční strom, všude vůně punče, svařeného vína (Nejsem alkoholik :D) a tolik dobré nálady. Stále se přesvědčuju o tom, že Vánoce jsou svátky klidu a pohody. Tam pohoda byla. Všichni na sebe bili hodní... Ale vyjímka potvrzuje pravidlo, jak se říká. Nejlepší téma při prohlížení vonných svíček, ozdob a dalších dárečků jsou peníze. Utratili jsme za dvě hodiny tři stovky! Děsné, že? My tam přece jeli jen tak. Už to, že ten benzín stojí peníze je opravdu donebevolající.
Vykašlala jsem se na něj a kochala se tou nádherou dál. Nevnímala jsem, jak peskuje bráchu, jak se mu stále něco nelíbí a usmívala se na všechna kola. Vždyť Vánoce jsou svátky klidu a míru. Mějme se všichni rádi. Peníze budou, my ne...
Přijel tam i osvícený kamion Coca Cola i se Santou. Tolik dětí se tam sešlo. Taková řada malých špuntů, kteří se nemohli dočkat, až se Santovi posadí na klín a sdělí mu svá tajná přání... Na mně se nedostalo, kdyby vás to zajímalo xD Tak mám alespoň pár fotek a ten avatar, tak ten je z mé "umělecké" dílny. Ok, pochopila jsem - budu se dále věnovat psaní. Grafiku přenechám druhým xD.
Mějte se nádherně:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama