Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

Slunce svítí, jdeme se koupat:)

25. srpna 2009 v 14:21 |  Svěřuji se
Přesně, jak napovídá nadpis, když je krásně, člověk toho musí využít a jít se koupat! Teď to ale neplatilo pro nás, avšak pro našeho skoro-rončního labradorského retrívra. Nesnáší vodu, i když paradox je, že do potoku vleze okamžitě. Jenže už byl tak strašně špinavej, že jsme to nemohli vydržet (jemu to nevadilo:D), ohřáli vodu na zahradě a alou do toho. No, jen co uviděl hadici a odkapávající vodu, zalezl pod stůl ta, že ho nikdo nemohl vylákat. Nakonec se nám to s pomocí vodítka a trochu sil, podařilo a pejsek nám krásně voní (tedy, vonět bude, až uschne:D) a my se s ním zase můžeme bez odporu mazlit:D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama