Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

18. listopadu 2009

18. listopadu 2009 v 13:45 | *Ridana |  Svěřuji se
Změna vás, myslím, musela praštit tak, že ještě měsíc budete mít na čele bouli. Ale přísáhám, já vás nechtěla zranit. Jen tý černý už bylo příliš.
A tohle? Já nevím, nevypadá to nejlépe, barvy nesedí a rámečky jsou přeplácané, ale mně se tenhle vzhled líbí. Snad kvůli tomu majáku, snad kvůli té zelené. Teď tu mám vše, co mám ráda. Oblíbenou barvu, věc, výtvor, do kterého jsem neskutečně louho zblázněná; symbol naděje. Jsou tu mé povídky, které, když si někdo přečte, mám ohromnou radost, kterou ani popsat neumím, ale největší zážitek je, když si je čtu třeba po roce já sama. Vždycky se musím smát nad tím, jakou mám chuť ten a ten článek, příběh vymazat a napsat ho znovu a pak si řeknu: Nech to tu, alespoň se poučíš chybami v dalších. A tak ty hrůzy tady budou trčet věčně. Jsou tu mé zážitky, dobré, zlé, neutrální, nudné a pro většinu absolutně nezajímavé. Ale víte co? Nebýt jich, zapomněla bych, co jsem si slíbila, co jsem udělala špatně a za co mám být na sebe hrdá.


A teď píseň od Ewy Farne, která se mi fakt líbí:)


P.S.: Někdy v následujících dnech vám sem dám pár fotek ze včerejšího (úžasného) koncertu Erosse Ramazzottiho:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Edward Cullen Edward Cullen | Web | 19. listopadu 2009 v 11:16 | Reagovat

Díky :)..nechtěla bys spřátelit ? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama