Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

7. listopadu 2009

7. listopadu 2009 v 18:47 | *Ridana |  Svěřuji se
Zapomínat na všední věci umím snadno. Ale ještě nikdy se mi nestalo, že bych zapomněla na nepříjemné okamžiky nebo naopak ty šťastné, co mě v mém dosavadním životě potkaly. Přemýšlím, jestli je to dobré nebo zda bych s tím měla něco dělat. Je tohle vše spojeno se skutečností, že neumím odpouštět nebo že jsem zavázána člověku, který mi udělal laskavost? Nevím. V hlavě se mi stále připomíná, jak mi mamka kdysi o prázdninách řekla, že by bylo fajn, kdybych se odpouštět naučila. Ale můj pocit hrdosti na to, že tuhle vlastnost prostě nemám je příliš velká, abych se ji zbavila. Z jedné strany jsem sama sobě odporná, z druhé si opakuji: Vydrž, holka, však se s tím srovnáš. Nemusíš se každému vnucova. Myslím si, že pro lidi kolem sebe dělám dost, abych tohle přebyla. Že si umím vážit lidí, u kterých vím, že za to stojí.
Omlouvám se, ale už od začátku vím, že odpouštět ani zapomínat mi nebylo souzeno. Je mi líto, ale pokud cítím, že mě má někdo rád, nevzdám se ho. Minimálně bude vždy v mých snech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andie Andie | Web | 8. listopadu 2009 v 16:28 | Reagovat

Odpouštění je složité... možná to neni od věci občas něco odpustit, každej člověk udělá chybu. Já třeba se řídím heslem "odpouštěj ale nezapomeň".
Nejhorší je stejně odpustit sama sobě...S tím mám největší potíže :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama