Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

30. prosince 2009

30. prosince 2009 v 18:18 | *Ridana |  Svěřuji se
Jsem si skoro jistá, že tohle je poslední článek tohoto roku. Myslím, že zítra už nic moc nestihnu napsat, v plánu jsou tyto věci:
  • ráno vstávat dvě minuty před sedmou, minutu před sedmou začíná Snídaně s Novou a já prostě miluju, když ukazují ty nepovedený nahrávky a přeřeky.
  • odpovídat na esemesky k novému roku, případně je sama posílat, protože sama vím, že tohle jedna z těch věcí, které člověka zaručeně potěší. Vědomí, že si na vás někdo vzpomněl, je vážně povznášející.
  • psychicky se přichystat na pátou hodinu, kdy začne Silvestrovský večírek neboť Ridana přijíždí na chatu :)
  • přichystat se nejen psychicky, ale i fyzicky, zabalit potřebné věci, přenést se přes skutečnost, že pojedu půl hodinu vlakem. Nenávidím vlaky.
  • pak nejspíše nastane oběd, po něm asi procházka s Gastonem, pár telefonátů.
  • když budu mít stále čas, což předpokládám že i přes pomáhání mamině, chystání se na večer mít budu, tak si sednu k počítači a konečně udělám tu protivnou seminární práci do občanky.
Každopádně zítra se mi určitě nakupí tolik věcí, které musí být hotové, než odjedu, že budu ráda, když si potom dám sprchu.
Fascinuje mě, jak se někteří jedinci nemohou dočkat silvestrovské noci. Už od rána u nás střílí jednu petardu za druhou, takže Gasty je schoulený u mé židle a třese se jako osika.
Momentálně se doma nacházím sama, pouze s tím naším blonďákem. Bratr šel s dědou na pizzu, maminka s ním jsou se známými někde v restauraci. Chodívají takhle každoročně. Ještě nikdy mě nevzali sebou. Ne, že bych projevila zájem jít, to by asi pak vypadalo jinak. Přede mnou leží Kytice od Erbena a já vím, že se do čtení budu muset dřív nebo později pustit. Měla bych dřív, protože pak musím přečíst ještě Poeho.
Za chvíli jim půjdu té pizze trošku ukrást, přece si nebudou radost dopřávat sami:).
Chtěla bych vám popřát krásně prožitý Silvestr, nepřehánět to s alkoholem, nebude vám prvního dobře ;) Hodně štěstí, zdraví a lásky (kterou potřebuje každý, i když si to nechce přiznat) a spoustu věrných přátel, kteří vám přijmou hovor i o půl jedný v noci. Ať máte doma pohodu, což je pro žití vážně důležité. Ať vás nepotká moc nepříjemných okamžiků, hádek a neštěstí. Krásný nový rok, přátelé:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama