Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

7. prosince 2009

7. prosince 2009 v 20:00 | *Ridana |  Svěřuji se
Musím vás zklamat, přátelé. Nepřejel mě autobus, ani jsem si nezlomila nohu uklouznutím na blátě. Je fakt, že jsem minulý týden byla nemocná, takže jsem se ozvat mohla, ale ze začátku týdne mě nic k PC nedokopalo a ke konci jsem na to neměla sílu. Nevím, zda je to těmi Vánoci, že je všude kolem spousta stresu. Všichni říkají, že ano. Já tomu nevěřím. Alespoň tady žádný stres roli nehraje. Ve víně pravda, se říká, což? Jak nechutně pravdivé. Ale zde je opět vyjímka. Tady nepotřebujeme víno, abychom začali vyčítat. Tady stačí pohled.
Poslední dobou vážně přemýšlím nad vánočními dárky. Co dát dědečkovi? Jaký pásek se bude líbit bratrovi? A zaslouží si on vůbec něco? V tomhle bodě si nejsem jistá a odpovědi se mi nedostane. Nejspíše mu Ježíšek D. přinese sprchový gel a deodorant (známka toho, že s tím člověkem Ježíšek D. nesympatizuje). Takže až vám Ježíšek D. dá k čemukoliv sprchový gel po tom, co se pohádáte, měli byste se co nejdříve stáhnout do ústraní, protože po tomhle kroku Ježíšek D. už žádné dárky nedává, nastává totiž plán B. Pro maminku samozřejmě vše vymyšlené mám. Nejenže dostala další Cd (Tentokrát Robbie Williams a já doufám, že se v nejbližší době žádný zpěvák nerozhodne, že si přividělá natáčením nových písní, mé srdce je plné lásky, ale kapsa zeje prázdnotou), ale už jsem jí vyhlídla krásné papuče. Myslím, že by měla radost.
A co bych si přála od Ježíška já? Nevím, nejspíše nic. Letos, stejně jako minulý rok Vánoce, nejsou nic pro mně. Miluju předvánoční období. Vlastně jsem ho milovala. Celý rok jsem se netěšila na nic jiného. Ale poslední dva roky je všechno jinak, což už, samozřejmě, víte a nemá cenu se tím nadále zaobírat.
Prozatím se s vámi loučím, momentálně nebudu mít čas vám sem dát fotky z Anglie, ale kdo má zájem, může se na ně podívat na Facebooku.

S láskou *Ridana
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andie Andie | Web | 14. prosince 2009 v 16:26 | Reagovat

nemam ráda nakupování, ale strašně mě baví ty dárky zabalovat a vázat mašličky :D

2 Bella21 Bella21 | Web | 21. prosince 2009 v 15:20 | Reagovat

dík za opravu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama