Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

Leden 2010

25. ledna 2010

25. ledna 2010 v 17:06 | *Ridana |  Svěřuji se
Ještě jednou přeji Lirael vše nejlepší k osmnáctým narozeninám:)

22. ledna 2010

22. ledna 2010 v 13:34 | *Ridana |  Svěřuji se
Dneska jsem na praxi, což znamená, že sedím u vchodu do školy, táhne na mně a sleduji, jak kolem mně procházejí žáci se s výrazem, který naznačuje, že se nemohou dočkat víkendu. Stejně tak i já. Nevím sice, co budu dělat, nerada plánuju, raději mám, když se pro něco rozhodnu z minuty na minutu. Jako teď s přidáním článku sem na Timeless Life. Musím vás informovat o radostné události, která potkala naši rodinu. V pátek se strýcovi narodil kluk jako buk:) Jmenuje se Ondra a je to takový zářivý plamínek, který osvětlil tu temnotu kolem. Aspoň na chvíli jsem v maminčiných očích viděla upřímnou radost a štěstí. Samozřejmě, že jsem to ještě ten večer s přáteli náramně oslavila;)
Jelikož je dnes den, kdy se uzavírají známky na pololetí, nevyhnu se ani tady tomuhle tématu. Opět válčím s matikou, v ostatních předmětech proplouvám celkem snadně. Ale ty odporný čísla. Jestli já mám zapotřebí se v noci budit hrůzou z toho, že nezvládnu písemku alespoň na trojku. Bohužel, poslední dobou se mi nevedly ani ty trojky. Tenhle půlrok si za rámeček nejspíše nedám. I když u těch dalších předmětů je to na pováženou. Za jedničku z češtiny mi byla zadána esej na nějakou knihu, co budu muset přečíst. Jen doufám, že to nebude dvojník Victora Huga :/. Teď jsem ale ráda, že si můžu číst, co chci já. Tak vám přeji krásný víkend a nezmrzněte venku:)

You´ll always find your way back home...

6. ledna 2010 v 19:30 | *Ridana |  Svěřuji se
Jestli si někdo myslí, že se situace změní, je na omylu a měl by se jít léčit. Protože se nikdy nic nelepší, problémy se budou jen stupňovat. A vždycky, když se objeví jedna nepříjemná věc k řešení, přidají se k ní další. Jeden za všechny, všichno za jednoho. Přestávám se ve všem orientovat. Už neumím pomáhat přátelům tolik, jako dřív, ale stejně jako dřív mě unavují stížnosti těch, kteří si stěžují pořád a nevidí ve světě, v životě nic barevně. Možná tak kriminálku v televizi. I když je fakt, že já v tuhle chvíli taky barevně nevidím. A štve mě to. Tenhle blog je plný mých snů, tužeb a stížností. Nedivila bych se mu, kdyby se zrušil. Stejně by to byla nejlepší věc, kterou by udělal. Ale neudělá to, jelikož já bych pak nebyla. Nějaký fejsbúk už mě naprosto nebaví, tady mě to snad neomrzelo na dýl, než dva dny. Znáte ten pocit, že vás nikdo neposlouchá? Vy stojíte na stole, kolem plnou lidí, křičíte, voláte a stejně žádná odezva? Tady já ten pocit nemám. Klidně jej můžu mít v tom domě, tady, doma, venku, ale nikdy ne tady. Protože tady se vždycky naje někdo, kdo zareaguje. Tady je můj virtuální domov, tady mám přátele, úžasné lidi, kterých si nesmírně vážím :)
Tak moc jsem byla před Vánoci ráda, že jsem si koupila pěkné, teplé zimní boty. Dneska jsem zjistila, že jsou zimní do té doby, než napadne sníh. Takže si musím v nejbližší době koupit nové, pořádné, protože jakmile se vrátím na Vsetín, tak jsem v háji, jak Baťa s dřevákama, protože tam je sníh i v kamenných obchodech.
Páni, hodin jak na kostele, budu dneska končit, stejně píšu jednu kravinu za druhou, dloouho jsem nenapsala nic smysluplnýho, Lirael, jsi můj vzor po celý přítí dva roky. Mějte se tady krásně, doufám že vám nedodávají energii pouze procházky v tom skvělým počasí (a Lirael, podle mně je vážně skvělý. Nevěřila jsem, že to někdy napíšu nebo dokonce řeknu, ale je to tak:)), jako mně, ale taky spousta dalších věcí:)

Vaše nebarevná Ridana