Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

Prosinec 2011

Poselství Vánoc

27. prosince 2011 v 11:30 | *Dragonfly |  Svěřuji se
Jelikož jsem nebyla schopná Vám popřát krasné Vánoce zavčas, chtěla bych alespoň říci, jak moc doufám, že se váš Štědrý den povedl podle představ a snad i splnil vaše největší očekávání. Ten náš sice nepřekročil hranici očekávání, ale aspoň byli vsichni spokojení. bratr, jako již tradičně dostal největší množství balícího papíru díky spoustě dárků, které mu štědrý Ježíšek zanechal pod stromečkem. Já si ovšem stěžovat nemůžu ani v nejmenším, protože mám důvodné podezření, že můj tablet spolkl nejvíce peněz.Ovšemna úkor balícího papíru, kterého mnoho nebylo :)
Tímto bych vám také s radostí popřála krásný, úspešný a kldný nový rok, bez bytečých starostí a přílišného stresu. Maturanrům, jako jsem já, přeji bez veliké námahy pozitivně složwnou zkoušku z dospélosti a všem ostatním, ať už vysokoškolákům nebo těm, které taky čekají důležitá rozhodnutí, přeji spoustu štěstí ve všem, cu budete dělat a mnoho nápadů ohledně věcí, které byste dělat chtěli :)
V téhle chvíli bych měla skončit a jít chystat oběd pro rodinku, která má díky včerejší Štěpánské zábavě žaludek jak na vodě. Což samozřejmě znamená, že toho moc vařit ani nebudu :)