Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

Prosinec 2012

14. kapitola 2/2

6. prosince 2012 v 15:23 | *Dragonfly |  Ty zapomeneš, tvé srdce nikdy
"Nevím, o čem to mluvíš," Sára zkusila zastírat, ale bylo jasné, že snaha je naprosto zbytečná. Alešovi už nic nevymluví. Jeho výraz ji v myšlenkách utvrdil.
"Myslím, že víš."

14. kapitola 1/2

6. prosince 2012 v 15:22 | *Dragonfly |  Ty zapomeneš, tvé srdce nikdy
Sára chodila z obchodu do obchodu a hledala vhodný dárek pro Martina. Měla mrzutou náladu, jelikož stále nemohla na nic narazit a také ji nic nenapadlo. On to měl samozřejmě o moc jednodušší. Kupovat dárek pro ženu je vždycky snadnější, ať si každý říká, co chce. Vezmete první náušnice, které vám padnou do oka a při větších příležitostech k tomu přiberete třeba i náhrdelník. Ale vybrat dárek pro chlapa, to už je tvrdší oříšek. Alespoň pro Sáru to tedy oříšek fakt byl. A jakoby toho nebylo málo, po Martinovi přichází na řadu táta. Sáře se dělalo nevolno jen, co si to uvědomila.
Zapadla do dalšího butiku a přála si, aby to bylo poslední místo, které dnes navštíví. Samozřejmě věděla, že o něčem takovém si může nechat jen zdát. Sáře padly do oka vystavené košile a po dvaceti minutovém přehrabování, prodavačka z ní nejspíše měla ohromnou radost, Martinovi vybrala jednu černou s jemnými bílými proužky. Na cenu se neohlížela, v té chvíli jí byla úplně ukradená. Hlavně že má dárek pro svého přítele vyřešený a může pokračovat dalšími položkami na vánočním seznamu. Peněz z letní brigády měla zatím dostatek, takže se mohla rozšoupnout i při mámině a tátově dárku. Se spokojeným výrazem opustila obchůdek a zapadla do kavárny, aby si objednala horké kafe s sebou. Zatímco Sára čekala, až bude její káva připravená, vymýšlela dárek pro mamku. Předchozí roky měla vždycky přesnou představu, co od ní máma pod stromečkem najde, ale letos v tom jaksi selhala. Pak si vzpomněla na jednu rodinnou večeři, kdy si táta stěžoval na nefunkční hodinky. Hodně rychle přešla v myšlenkách na mámu k tátovi, ale i tak se s plastovým kelímkem vydala hledat zlatnictví nebo něco tomu podobné, aby mohla konečně koupit dárek pro hlavu rodiny. Jen doufala, že máma nebude mít stejný nápad a táta nebude donucen nosit hodinky na obou rukách. V jedné zapadlé postranní uličce našla, co hledala. V malinkatém zlatnictví dokonce, ke svému obrovskému údivu, koupila nadílku i pro mámu. Stříbrný řetízek s jemným, ale větším křížkem nechala zabalit stejně jako pánské, modro černé hodinky.