Aktuálně od autorky:
  • Venku je fakt nádherně, i když asi jen na chvíli, ale sluníčko mi vždycky pomohlo ve psaní, takže jsem se pustila do další kapitoly Srdce. Stejně, jako mě nakoply trochu už i hřející paprsky, tak se ve mě stále drží ohromná radost z komentářu k TT. Nevím, kdy pokračování přidám, možná dnes, zítra, příští týden... Jasné je ovšem to, že už pomalu finišujeme ;)
Doporučuji k přečtení:
  • Tess - příjemné místečko k odpočinku, doplněné hezkým čtením - to vzniká, když je nejlepším přítelem člověka pes. A ještě když je to ke všemu skvělá pitbulí slečinka Tess a za paničku má skvělého člověka, kterému podobný není nikdo na světě :)

Komentáře

1 Lirael Lirael | Web | 4. ledna 2013 v 12:28 | Reagovat

Líbí se mi, jak je tvoje povídka nepředvídatelná. Vždycky když dočtu nějakou část do konce, tak jsem najednou úplně jinde, než bych byla čekala, což je ohromně osvěžující. :-) Je mi Sáry hrozně líto a připadá mi, že ten popis její nálady a pocitů jsi napsala úžasně. Líbí se mi, že celou noc nespala a pak to Martinovi všechno jen rychle řekne a raději odejde. A jsem neskutečně zvědavá, jak to půjde dál. :-) Nejsi předvídatelná, což je prostě super. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.